PIERWSZE WRAŻENIE Hurom HH 2G

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nowe urządzenie Hurom nie różni się niczym szczególnym w stosunku do innych wyciskarek.

Mnogość elementów jednak będzie zaskakiwać w momencie, gdy urządzenie się rozpakuje. Zaglądając do instrukcji sami zobaczymy, jak wiele sprzęt daje nam możliwości a dodatkowo jest tam super broszura z przepisami, które powinna Was zaskoczyć. (http://sklep.puregreen.pl/hurom)

STRONA TECHNICZNA

Montaż całego urządzenia jest intuicyjnym nie powinien sprawiać nam problemów. Mamy tam w sumie 13 elementów: obudowa z silnikiem, komora wsadowa z pokrywą, misa – oczywiście bez bisfenoli, pojemnik na odpadki, pojemnik na sok z pokrywą, dwa sitka, szczotka obrotowa, popychacz, wałek ślimakowy, wieszak na akcesoria, dwie szczotki do czyszczenia. Silnik urządzenia wykonuje 40 obrotów na minutę, dwa razy mniej niż wersja poprzednia. Dzięki temu to wyciskanie soku staje się bardziej precyzyjne.

Firma daje nam na to urządzenie aż 10 lat gwarancji. Dodatkowo ten sprzęt charakteryzuje się wyjątkową oszczędnością prądu, pracuj jedynie na mocy 150 W, a jednocześnie jest to sprzęt szczególnie wydajny, którego możliwości są rzeczywiście wyjątkowe. Dlatego w 100% powinien spełniać oczekiwania klientów.

ELEMENTY ZESTAWU

W dołączonym zeszyciku znajdziemy między innymi świetne przepisy na soki, ale nie tylko. Będą tam również ciekawe propozycje jak przygotować musy, koktajle, galaretki, lody czy dżemy. Sitka Hurom to dwa elementy, mniejsze oraz większe otwory w zależności od tego jak gęsty ma być ten sok jaki będziemy chcieli przygotowywać. Sitka przygotowane są znakomicie i będą spełniać nasze oczekiwania. Nie ma tam zbędnych otworów i dlatego będzie można oczekiwać wyjątkowej wydajności przy takiej gładkości tych sitek. Sprzęt pracuje perfekcyjnie i w porównaniu z poprzednim modelem będzie pozyskiwał nam około 30% soku więcej co warto docenić.

PODSUMOWANIE

Wydaje się, że Hurom HH 2G to urządzenie doskonałe, które ma wszystko to co potrzebne będzie do komfortowej pracy. dodatkowo będzie można bardzo łatwo umyć taki sprzęt, co także powinno być brane pod uwagę przez użytkowników. Pewnie wielu odstraszać będzie cena urządzenia, ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że inwestycja w ten sprzęt będzie opłacalna.

Kacper

Redakcja hatikvah.pl

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze zdrowego stylu życia.
Dobierz odpowiednią dla siebie wyciskarkę firmy Hurom.
Komponuj świeżo wyciskane soki i ciesz się z niepowtarzalnego smaku.