Patelnie, deski do krojenia i noże, czyli francuski COOKUT dla kuchni

Wyposażenie kuchni

Wchodząc do czyjeś kuchni, patrząc na jej wystrój, możemy wiele powiedzieć na temat osoby, do której ona należy. Jeżeli zależy Ci, aby w Twojej kuchni panowała pozytywna energia, wybierz produkty sygnowane logo COOKUT. Sięgając po znajdujące się w ofercie firmy bajecznie kolorowe deski do krojenia, garnki i patelnie sprawisz, że Twoja kuchnia od razu stanie się bardziej wesoła i kolorowa. Oferta firmy obejmuje także wysokiej jakości noże z ceramicznymi ostrzami oraz młynki do mielenia przypraw. COOKUT jest firmą rodzinną. Została otwarta w Lyonie trzydzieści lat temu. Lyon został wybrany nieprzypadkowo; to przecież gastronomiczna stolica Francji.

Produkty COOKUT powstają w oparciu o najnowsze technologie, wyróżniają się żywymi kolorami i inteligentnym designem. Dodają urody każdej kuchni. Przybory kuchenne Irlandzki prozaik George Bernard Shaw mawiał: „Nie ma bardziej szczerej miłości niż ta do jedzenia”. Kulinarne tematy są bliskie sercu firmie COOKUT. To dlatego została stworzona kampania z niezbędnymi przyrządami kuchennymi, które wyróżniają się interesującym wzornictwem. Oferują je dwa okryte renomą brandy.

COOKUT – kuchnia z pomysłem

W gastronomicznej stolicy Francji, Lyonie, już od przeszło trzydziestu lat działa rodzinna firma COOKUT. Najbardziej urzekł nas sposób, w jaki firma COOKUT opisuje oferowane przez siebie produkty. Nie używa do tego zbyt wielu słów. Aby je opisać wystarczyły zaledwie trzy: żywe kolory, nowoczesna technologia, inteligentny design.

Kuchenne akcesoria

Garnki COOKUT

Soczyste barwy desek do krojenia i naczyń zasługują na to, aby je polecić. Specjalistą do zadań specjalnych w kuchni jest włoska marka. Oferuje ona patelnie i garnki, które zostały pokryte specjalną, składającą się z trzech warstw powłoką ceramiczną. Dzięki tak skonstruowanej powłoce ceramicznej potrawy przyrządzane w garnkach i patelniach nie przywierają i nie przypalają się. Dzięki temu każda potrawa smakuje wybornie.

Julia

Redakcja hatikvah.pl

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze zdrowego stylu życia.
Dobierz odpowiednią dla siebie wyciskarkę firmy Hurom.
Komponuj świeżo wyciskane soki i ciesz się z niepowtarzalnego smaku.