Wyciskarka do owoców, cytrusów i soków

Oficjalny sklep na Polskę światowego lidera w produkcji wolnoobrotowych wyciskarek do soków Firma Hurom rozpoczęła swoją działalność w roku 1974. Odkąd powstała główną myślą przewodnią był rozwój technologii i prowadzenie badań, które miały poprawić stan zdrowia mieszkańców ziemskiego Globu.

W efekcie wielu lat pracy powstała pionierska, pionowa wyciskarka do soków. Jej przewaga nad wyciskarką poziomą polega na tym, iż nie trzeba dociskać owoców i warzyw. Ułożony pionowo wałek ślimakowy w stosunku do jej otworu wlotowego sprawił, że owoce i warzywa są rozdrabniane i wciągane bez konieczności ingerowania przez użytkowników. Bezproblemowe wyciskanie miękkich produktów zagwarantowało zastosowanie sit o dużej powierzchni. (http://sklep.puregreen.pl/hurom)

Wyciskarka pionowa do soków, która powstała w firmie Hurom odniosła sukces we wszystkich krajach świata. Dzięki wieloobrotowej wyciskarce do soków można było przygotować świeże soki w owoców i warzyw, które tym różniły się od tych przygotowanych w tradycyjnej sokowirówce, że zawierały wszystkie cenne składniki odżywcze i enzymy, które znajdowały się w warzywach i w owocach. Klienci kochają wyciskarki sygnowane marką Hurom. Wolnoobrotowe wyciskarki odniosły ogromny sukces. Jego odniesienie było możliwe dzięki łatwości, z jaką można przygotować nie tylko świeże, ale przede wszystkim smaczne i zdrowe soki. Możliwość łatwego czyszczenia samego urządzenia tylko powiększało sukces, który odniosły wolnoobrotowe wyciskarki do soków.

Zdobycie uznania klientów sprawiło, że firma Hurom nadal prowadziła badania, aby wolnoobrotowe wyciskarki do soków były jeszcze bardziej nowoczesne. Tak narodziła się druga generacja pionowych wyciskarek do soków. Były ono trzydzieści procent bardziej wydajne od dotychczasowo dostępnych na rynku wyciskarek, a sok z nich wyróżniał się wyjątkowo wysoką klarownością. Użytkownicy zyskali możliwość regulowania gęstości otrzymywanego soku, gdyż w wyciskarkach drugiej generacji została zastosowana innowacyjna manetka. W chwili obecnej wyciskarki pionowe drugiej generacji należą do najczęściej wybieranych przez klientów wyciskarek do soków.

Na dzień dzisiejszy wyciskarki Hurom są sprzedawane w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie.

Kacper

Redakcja hatikvah.pl

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze zdrowego stylu życia.
Dobierz odpowiednią dla siebie wyciskarkę firmy Hurom.
Komponuj świeżo wyciskane soki i ciesz się z niepowtarzalnego smaku.