Wyciskarki do soków HUROM.

Wyciskarki do soków HUROM to w tym momencie najbardziej znana i szanowana marka na świecie. Ta firma wiedzie prym wśród producentów małego sprzętu AGD, a jest to poparte dbaniem o klienta i wprowadzaniem najnowszych rozwiązań technologicznych do produkowanych sprzętów.

Firma Hurom od lat szczyci się tym, że najważniejsza jest to, aby dbać o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników, ale także prowadzenie biznesu w sposób uczciwy i jasny dla wszystkich. Nazwa tej marki powstała z połączenia dwóch słów, pochodzących z języka angielskiego i koreańskiego- „human” ,czyli człowiek, i „rom” , czyli korzyści dla ciała. Zatem już sama nazwa symbolizuje politykę firmy i specyfikę jej działalności. (http://sklep.puregreen.pl/hurom)

Produkty tej marki mają za zadanie pomagać w uzyskaniu zdrowia, w profilaktyce przeciwko chorobom oraz w prowadzeniu lepszego, satysfakcjonującego życia. wśród wielu produktów jakie Hurom wprowadza na rynek, jednym z najbardziej popularnych jest model wyciskarki Hurom HH2G oraz HG2G. Te modele powstały w wyniku wielu lat żmudnej pracy nad konstrukcja i działaniem wyciskarek i są to tzw. modele drugiej generacji, gdzie unowocześniono wiele elementów i rozwiązań trybu pracy. Modele te nie trafiły na rynek równocześnie.

Model HH2G pojawił się w już 2014 roku i był to jeden z pierwszych modeli wyposażonych w ulepszony silnik i nowości technologiczne.

Dzięki pracy nowego silnika, obroty wyciskarki znacznie spadły, co daje możliwość lepszej kontroli wyciskania owoców i warzyw. Możemy regulować w tym modelu gęstość soku, ale także uzyskać koktajl, co wcześniej nie było możliwe. Projektanci marki zmienili także linię kształtu wyciskarki i stworzyli nowoczesny design, wyróżniający ten model wśród innych wyciskarek.

Oprócz tego zmieniły się sita oraz pojemność misy do 500 ml. Producent zapewnia także, że wszystkie elementy wyciskarki zostały wykonane z materiałów bezpiecznych dla zdrowia, z całkowitym wykluczeniem bisfenolu. W tym modelu projektanci opracowali także nowy sposób przelewania soku w dowolnym momencie, dzięki zastosowaniu specjalnego korka, co daje także możliwość dodawania innych składników.

Model ten HH2G jest także łatwiejszy w utrzymaniu czystości, łatwiej składać i rozkładać jego elementy.

Do tego dochodzi długi okres gwarancji – 10 lat, co jest unikatowe wśród producentów wyciskarek. Wyciskarka ta ma również bogaty zestaw dodatkowych elementów , w tym zestaw szczotek do czyszczenia, pojemnik na tofu i wieszak na wiele akcesoriów.

Iwona

Redakcja hatikvah.pl

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze zdrowego stylu życia.
Dobierz odpowiednią dla siebie wyciskarkę firmy Hurom.
Komponuj świeżo wyciskane soki i ciesz się z niepowtarzalnego smaku.