O wyciskarkach Hurom

W czołówce producentów małego sprzętu AGD znajduje się od lat firma Hurom. Lata badań i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii Hurom zajmuje czołowe miejsce wśród tych producentów, dla których liczy się przede wszystkim ludzkie zdrowie. Dzięki temu, że firma myśli przede wszystkich o potrzebach konsumentów, jej produkty są coraz wyższej jakości. (http://sklep.puregreen.pl/hurom)

Na każdym poziomie swojej działalności biznesowej Hurom działa uczciwie. Nazwa firmy wiele wyjaśnia. Stworzono ją od angielskiego słowa „human”, czyli człowiek oraz od słowa pochodzącego z języka koreańskiego”rom”, które w wolny tłumaczeniu na język polski znaczy – korzyść dla ciała. Nazwa firmy jest więc symbolem, że produkty Hurom pomogą ludziom lepiej i zdrowiej żyć.

Najbardziej zaawansowanym pod względem technologicznym produktem sygnowanym marką Hurom jest wyciskarka Hurom HH2G, HG2G oraz HF2G. Wszystkie trzy modele są doskonale znane konsumentom na całym świecie. Należą one do wyciskarek drugiej generacji. Wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi.

Wśród wymienionych modeli największą popularność zdobył Hurom HH2G. W roku 2014 do sprzedaży trafiło najnowsze dzieło marki Hurom, model HH2G. Urządzenie to otrzymało zupełnie nowy, pracujący z mniejszą prędkością silnik. Umożliwia on lepszą kontrolę wydostającej się z otworu wylotowego pulpy. Dzięki temu można przygotować nie tylko klarowny sok, ale i gęsty koktajl. Zmieniony został także wygląd wyciskarki. Otrzymała ona nowe sita, wał, zwiększoną pojemność misy. Jej pojemność wzrosła do pięciuset mililitrów. Dokładne odmierzenie ilości płynu umożliwia podziałka umieszczona na misie. Jak zapewnia jej producent, każdy element wyciskarki powstał z materiałów wolnych od biofenolu A, który jest przyczyną wielu chorób.

Wygląd zewnętrzny modelu HH2G przypomina dobrze znany klientom model 700. Model HH2G został wyposażony w zatyczkę dzięki, której można zatrzymać sok i przelać go do naczynia w dowolnym momencie. Dzięki temu pomysłowi do płynu mogą zostać dodane inne składniki, na przykład mleko. Nowy silnik, który pracuje z prędkością 43 obrotów na minutę nie powoduje utleniania się soku, zachowuje on więc wszystkie substancje odżywcze. Jest to chyba największa zaleta Hurom HH2G.

Julia

Redakcja hatikvah.pl

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze zdrowego stylu życia.
Dobierz odpowiednią dla siebie wyciskarkę firmy Hurom.
Komponuj świeżo wyciskane soki i ciesz się z niepowtarzalnego smaku.